• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šv. Jono Bosko relikvijų pagerbimas Telšiuose

Praėjusį penktadienį Telšius pasiekė šv. Jono Bosko relikvijos. Pirmiausia urna su Šventojo kunigo relikvija buvo atvežta į VšĮ Telšių Vincento Borisevičiaus gimnaziją. Šventojo urną aplankė ir mūsų mokyklos 5a, 5b, 7b kl. mokiniai. Juos lydėjo 5a klasės vadovė Jūratė Damanskienė, skaityklos darbuotoja Dalia Krauzienė, direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė.

Mokiniams buvo skirta trumpa konferencija, kurią vedė kunigas salezietis Aleksandro Barelli SDB iš Vilniaus. Jis mokiniams papasakojo apie Šventąjį kunigą Joną Bosko, atsakinėjo į mokinių užduodamus klausimus. Po to urna su Šventojo kunigo Jono Bosko relikvija, grojant Telšių miesto muzikos mokyklos orkestrui, lydint dvasininkams, mokiniams bei kitų miestų jaunimui buvo nugabenta į Telšių katedrą. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat dalyvavo ir bažnyčioje, kur vyko Dievo Žodžio liturgija.

Dėkojame šių klasių mokiniams ir juos lydėjusioms mokytojoms už norą pažinti šį Šventąjį bei pasimelsti prie urnos, prašant dvasinių malonių sau ir savo artimiesiems.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis