• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Inkilų kėlimo šventė

Siekdama pažymėti Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 2013 m. kovo 21 dieną paskelbtą Pasaulinę miškų dieną, ugdyti jaunosios kartos atsakingą požiūrį į supančią aplinką bei skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veikklos tęstinumą, Telšių miškų urėdija 2014 m. kovo 17 dieną organizavo inkilų kėlimo šventę „Paukščiai grįžta namo" Telšių rajono Patausalės kaime, medelyno teritorijoje ir aplink jį esančiuose miškeliuose.
Renginyje dalyvavo ir „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai, 10a klasės mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos Virginijos Svotienės. Berniukai kartu su technologijų mokytoju Romu Enku sukalė 30 inkilų varnėnams ir zylutėms. 20 inkilų buvo iškelta Patausalės kaime prie Tausalo ežero. Mokiniai nuoširdžiai džiaugėsi puikiai organizuota švente. Jaunieji miško bičiuliai buvo pavaišinti karšta arbata ir pyragaičiais, apdovanoti knyga apie gamtą. Visi pasidžiaugę gamta, sukabintais paukščiukų nameliais, pakylėti gražių emocijų, grįžome į mokyklą.

Jaunieji miško bičiuliai

 

Lankytojų skaitiklis