• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projekto „Sveikatiada” konkurso „Sveikuoliai – šaunuoliai“ III vietos nugalėtojai

Balandžio 25-ąją Vilniaus Vingio parke vyko projekto „Sveikatiada“ organizuojamo Lietuvos sveikatingiausios klasės konkurso „Sveikuoliai – šaunuoliai“ finalas, kuriame rungėsi 7 geriausios komandos dėl sveikatingiausios šalies klasės titulo bei kelialapio į „Sveikatiados“ vasaros stovyklą.

Į geriausių komandų septynetuką pateko ir Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 6b klasės komanda, vadovaujama auklėtojos R. Žutautienės ir VSPS A. Fabijonavičiūtės. Komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Telšių, Kėdainių, Kretingos, Lazdijų ir Pasvalio miesto ir rajono ugdymo įstaigų savo jėgas išbandė lobių medžioklės rungtyje. Kol komandų atstovai ieškojo paslėptų „Sveikatiados“ lobių, likę sveikuoliai tikrai nenuobodžiavo. Jų, o kartu ir kitų iš Vilniaus mokyklų atvykusių mokinių, laukė daug prizų ir gausybė smagių užsiėmimų: stalo futbolo mūšiai, gatvės šokių pamokos, sveikuoliškos estafetės, mini futbolas, petankė bei aktyvusis frisbis. Renginio dalyviai galėjo tobulinti savo šokių judesius mokydamiesi „Sveikatiados" flashmobo, kurio subtilybes atskleidė „Showmakers akademijos" šokėjai.

Po labai atkaklios kovos buvo paskelbti nugalėtojai. Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 6b klasė kaip ir praėjusiais metais šiame konkurse užėmė trečiąją vietą bei laimėjo stalo futbolo stalą. Mokiniai džiaugėsi savo pasiekimu ir dar kartą įrodė, kad sveikai gyventi yra ne tik smagu, bet ir naudinga.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis