• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Skaitovų konkursas

Balandžio 23 dieną, per penktą pamoką, anglų kalbos mokytojai ir jų skaitovų konkursui parengti mokiniai pakvietė į gražią šventę, skirtą mamyčių dienai paminėti. Mokiniai anglų kalba deklamavo eiles, skirtas mamoms. Renginio metu skambėjo ne tik eilės, bet ir angliškos dainos bei buvo atliekamas vaidinimas apie mamas.

Skaitovų konkursą gražiu vaidinimu “Three Little Kittens” pradėjo 3-ios klasės mokiniai, parengti anglų k. mokytojos S. Puškorienės. Skaitovų konkursą vedė anglų kalbos mokytoja L. Trepkevičienė. Skaitovus vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja V. Savickienė, anglų k. mokytojos V. Butkevičienė, B. Raibužienė, K. Bagužienė. Iš aštuonių individualių pasirodymų ir dviejų meninių kompozicijų komisija atrinko tris individualius skaitovus (Donatas Vargalis – 7b klasė, mokytoja V. Butkevičienė; Kotryna Dacytė – 6b klasė, mokytoja K. Bagužienė; Lukas Veitas – 7a klasė, mokytoja J. Damanskienė) ir vieną meninę kompoziciją (Eligija Jonušaitė, Emilija Galkauskaitė, Brigita Diulaj – 8a klasė, mokytoja K. Bagužienė). Vertinant mokinių pasirodymus buvo atsižvelgiama į kūrybinio perteikimo savitumą, meniškumą, įtaigumą, artistiškumą bei kalbos tasyklingumą.

Kol komisija skaičiavo skaitovų konkurso rezultatus, dalyvius angliškų dainų mokė anglų k. mokytojos D. Raudienės parengti 4-ų klasių mokiniai (daina “Mom Like You”) ir anglų k. mokytojos L. Trepkevičienės parengtos 6a ir 8c klasių mergaitės (daina “Que Sera Sera“).

Renginio metu atrinkti mokiniai dalyvaus rajoniniame skaitovų konkurse, kuris vyks gegužės 7d., 11 val. „Kranto“ pagrindinėje mokykloje. Linkime jiems sėkmės atstovaujant mūsų mokyklai!

Anglų k. vyr. mokytoja Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis