• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paskaita-diskusija tėvams „Kur vaiko laimė ir sėkmė?“

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui, tikybos mokytojos Jadvygos Dapšienės ir soc. pedagogės Vaivos Dacienės iniciatyva mokykla dalyvauja projekte „Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“. Projekto pagrindinis tikslas – aktyvinti tėvelių įsitraukimą į švietimo veiklas, geresnį tarpusavio bendradarbiavimą ir supratimą.

Siekiant mokytis iš gerosios patirties mokykloje lankėsi ir paskaitą-diskusiją tėvams vedė Lietuvos tėvų forumo pirmininkė Kristina Paulikė. Paskaitoje „Kur vaiko laimė ir sėkmė?“ buvo kalbama apie realybę, grėsmes, galimybes bei pagrindinius 7 principus auklėjant vaiką. Vyko diskusija, kas stiprina vaiko laimę, koks vaikas yra laimingas, ką daro laimingų tėvų vaikai? Paskaitoje trumpai lektorė supažindino su nauju LTF projektu „Tėvų iniciatyvos ir pokyčiai mokykloje“. Tėveliai aktyviai dalyvavo paskaitoje-diskusijoje bei pareiškė norą ateinančiais mokslo metais dalyvauti tėvų saviugdos klube. Saviugdos klubas – tai naujas būdas dalyvauti ir suprasti šiuolaikinę mokyklą ir savo vietą joje. Pažinti ir spręsti esmines mokyklos bendruomenės problemas.

Tik nuoširdžiai bendraujant ir bendradarbiaujant galime rasti bendrus sprendimus.

Vyr. socialinė pedagogė Vaiva Dacienė

 

Lankytojų skaitiklis