• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinis sveikinimas Mamoms

Mamyte, Tu šilta saulytė dieną blausią,
Tu – pievoj atrasta gėlytė nuostabiausia…
(O. Morkūnaitė)

Gegužės 2 d. mūsų mokyklos Lieplaukės skyriuje vyko netradicinė – integruota muzikos – dailės pamoka, kurios tema: „Mamos”. Pamokos dalyviai buvo pradinukai ir jų Mamos. Mamoms teko įveikti nemažai užduočių: piešė savo atžalas, kartu su vaikais šoko ir žaidė, atlikinėjo praktines užduotis. Mokiniai Mamoms paruošė muzikinę programą, džiugino savo padarytais darbeliais.
Gegužės 12 d. savo Mamytes sveikino ikimokyklinės grupės vaikai. Jie parodė įdomų vaidinimą, dainavo, deklamavo, šoko. Mamoms buvo paruošę dovanėles. Tėveliai ne tik džiaugėsi savo atžalomis, bet ir patys puikiai atliko jiems skirtą užduotį: suvaidino pasaką. Būsimi pirmokai buvo apdovanoti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomais. Įspūdžiai ilgam liks ir tėvelių, ir vaikučių širdelėse.

Mokytojos Aušra Gumuliauskienė ir Sigita Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis