• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemaitijos krašto moksleivių varžytuvės

Š. m. gegužės 8 dieną Kreditų Unijos „Germanto lobis“ salėje vyko Žemaitijos krašto moksleivių ir NVO varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2014“. Šis renginys buvo skirtas Raudonojo kryžiaus draugijos 151-osioms metinėms ir Vaikų sveikatos metams paminėti.

Šiose varžytuvėse vyresniųjų klasių grupėje rungėsi ir mūsų Telšių „Atžalyno" pagrindinės mokyklos komanda, vadovaujama A. Fabijonavičiūtės ir R. Žutautienės. Ji kartu su Telšių Žemaitės gimnazijos, VšĮ Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos bei „Žemaitijos krašto jungtine“ komandomis varžėsi dėl nugalėtojų titulo ir LR Prezidento Rolando Pakso pereinamosios taurės. Komandų laukė ne tik įvairios užduotys, bet ir namų darbų pristatymas. Dalyviai turėjo parengti stendinius pranešimus apie vykdomas sveikatingumo veiklas bei paruošti sveiko maisto patiekalus. Po įtemptos kovos buvo paskelbti nugalėtojai ir jais tapo mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda. Visoms komandoms ir jų vadovams buvo įteiktos Telšių visuomenės sveikatos centro direktoriaus S. Dovydaičio ir Telšių visuomenės sveikatos biuro direktoriaus A. Laurinavičiaus padėkos už sveikos gyvensenos idėjų sklaidą, aktyvų dalyvavimą varžytuvėse bei šventės rėmėjų prizai.

Specialus prizas įteiktas konkurso „Sveiko maisto receptai” nugalėtojams. Už originalų ir labai skanų patiekalą „Sveika duona su avinžirnių užtepėle“ buvo vėl apdovanota Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis