• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kas šeimoje padeda išsaugoti džiaugsmą?

Mūsų mokyklos komanda, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos ugdymui, tikybos mokytojos Jadvygos Dapšienės, šokio mokytojos Dinaros Dacienės ir muzikos mokytojos Laimos Petrulaitienės, užėmė 1-ąją vietą Telšių dekanato mokinių kūrybinių kompozicijų konkurse „Tikėjimas – šeimos gyvastis“.

Gegužės 15 d., Tarptautinę šeimų dieną, komanda buvo pakviesta dalyvauti baigiamajame renginyje Žemaičių Kalvarijoje. Šioje gražioje šventėje dalyvavo 12 komandų iš Klaipėdos, Kvėdarnos, Batakių, Žemaičių Naumiesčio, Žemaičių Kalvarijos, Kretingos, Gargždų, Plungės, Mažeikių, Akmenės, Skuodo ir Telšių. Renginys prasidėjo šv. Mišiomis bazilikoje. Po šv. Mišių visi dalyviai buvo pakviesti į Kultūros centrą, kur parodė savo programas ir pasidžiaugė kitų komandų programomis. Kiekviena komanda buvo apdovanota padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinių kompozicija Telšių vyskupijos moksleivių konkurse „Tikėjimas – šeimos gyvastis“ pelnė nugalėtojo vardą. Savo kompozicijoje žiūrovui norime pasakyti, kad tikėjimas, pasitikėjimas Viešpačiu padeda įveikti visus gyvenimo sunkumus ir teikia džiaugsmą kiekvienoje šeimoje. Priėmę Jėzaus meilę, gyvybės žodį bei duoną į savo širdis, tampame didelės krikščioniškos Dievo šeimos nariais.

 

Lankytojų skaitiklis