• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Viešnagė Alsėdžių vidurinėje mokykloje

Gegužės 16 dieną „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vilmos Savickienės ir ekonomikos mokytojos Dalios Krauzienės, dalyvavo renginiuose, skirtuose Kariuomenės ir visuomenės dienai, Alsėdžių vidurinėje mokykloje.

Alsėdžių vidurinė mokykla – gynybinio – pilietinio ugdymo mokykla. Šiuo metu joje mokosi vaikai iš „Atžalyno“, „Kranto“ ir kitų miesto bei rajono mokyklų.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos aukštosios Jūreivystės mokyklos, Klaipėdos universiteto, EP narės Radvilės Morkūnaitės – Mikulėnienės, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, policijos, KASP ir saugaus eismo pamokose. Jie galėjo susipažinti su įvairiomis profesijomis, apžiūrėti skraidančias laboratorijas, įvairius robotus.

Ši išvyka – dar viena puiki galimybė mokiniams susipažinti su įvairiomis profesijomis, prieš pasirenkant tolesnį mokymosi kelią.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė,
ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis