• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Priešgaisrinės saugos pratybos

Aktyviai bendradarbiaujant su Telšių apskrities priešgaisrine gelbėjimo valdyba (toliau – Telšių APGV), gegužės 22 d. 10 val. mūsų mokykloje buvo surengtos kontrolinės taktinės pratybos tema „Moksleivių evakuacija, gaisro židinio suradimas, gaisro gesinimas“.

Pagrindinis pratybų tikslas – patikrinti mokyklos darbuotojų bei ugniagesių gelbėtojų tarpusavio sąveiką vykdant mokinių evakuaciją. Pratybas vertino Telšių APGV Parengties užtikrinimo skyriaus viršininkas Raimondas Maslauskas, vyriausiasis specialistas Šarūnas Andruška, Civilinės saugos skyriaus vyresniosios specialistės Remigija Galdikienė ir Regina Armalienė. Po taktinių pratybų visi dalyviai susirinko mokyklos stadione, kur Telšių APGV komandos viršininkas Tomas Šverebas mokyklos bendruomenę supažindino su priešgaisrine gelbėjimo technika ir įranga, o Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Gintautas Pučkorius mokyklos personalą mokė naudotis pirmine gaisro gesinimo priemone – gesintuvu. Telšių APGV darbuotojai noriai dalijosi savo darbo patirtimi, atsakinėjo į mokinių ir mokytojų klausimus.

Šios gaisro gesinimo ir žmonių evakuacijos pratybos mokyklos bendruomenei buvo labai naudingos, nes tik praktinių pratybų metu yra įgyjami reikalingi įgūdžiai, būtini esant ekstremaliai situacijai.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis