• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dovana mokinių tėvams

Gegužės 21-osios vakarą mokinių tėveliai buvo pakviesti į koncertą, skirtą paminėti Šeimos metus. Foje prie aktų salės tėveliai galėjo pasidžiaugti savo vaikų darbeliais ir piešiniais bei saldžia dovanėle, kurią padovanojo Mokinių tarybos nariai.

Šventė buvo pradėta mokinių kompozicija „Tikėjimas – šeimos gyvastis“, kuri pelnė nugalėtojo vardą Telšių vyskupijoje. Taip pat kiekviena pradinė klasė pasveikino savo tėvelius daina, šokiu ar posmais. Solo numerius atliko Aistė Šepikaitė, 1 kl., Goda Tamavičiūtė, 5 kl., Kotryna Dacytė, 6 kl. Gražiomis dainomis džiugino pradinių klasių ir vyresniųjų klasių chorai. Maloniai nustebino ir sugraudino daina „Tu nežiūrėk, mama, pro langą“, kurią atliko mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus, muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, 1-os klasės mokinys Jokūbas Beržinis ir 6-os klasės mokinys Dovydas Gintvainis.

Šventėje dalyvavęs, mokyklos kuratorius, Katedros administratorius, vicedekanas, kanauninkas Domas Gatautas pasidžiaugė, kad mokykla gražiai bendradarbiauja su Bažnyčia, mokiniai yra mokomi išgyventi tikėjimo džiaugsmą ir savo programoje kviečia visą bendruomenę pasitikėti Bažnyčia, pajusti Viešpaties malonės pilnatvę.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis