• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Senolių išminties takais

Gegužės 19 dieną „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai dalyvavo kūrybinės, kultūrinės pažintinės dienos renginyje „Tautosakos pasaulyje“. Mokiniai tądien tarsi vaikščiojo senolių išminties takais: minė mįsles, šoko, dainavo, žaidė. Ypač vaikai įdomiai pristatė savo iliustruotas patarles. Renginio metu kiekviena klasė pristatė savo paruoštą patiekalą ir juo vaišino kitas klases.
Šio renginio tikslas – perduoti lietuvių liaudies išmintį ir įprasminti šių dienų gyvenime: mokyti vaikus suprasti lietuvių tautosakos kalbos grožį; plėsti vaikų žinias apie smulkiąją tautosaką; skatinti jų kūrybiškumą ir draugiškus jų tarpusavio santykius. Renginio pabaigoje mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus apdovanojo padėkos raštais visas klases.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Alvyra Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis