• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokykla – tai mūsų namai.
Mokykla – tai mūsų pasaulis.
Mokykloj mes pažįstam gyvenimą.
Mokykla, mes mylim Tave!

Paroda „Mes – atžalyniečiai“

Gegužės mėnesį 6a ir 6b klasių mokiniai, vadovaujami auklėtojų A. Daukantienės ir R. Žutautienės, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenės narius pakvietė į parodą ,,Mes – atžalyniečiai“, suorganizuotą mokyklos skaitykloje.

Parodoje buvo pristatyti piešiniai, kurių tema „Atžalynas“ vakar, šiandien ir rytoj“, lankstinukai, plakatai – „Mano mokykla“, sveikinimo atvirukai su linkėjimais mokyklai, mokyklos šūkis. Parodą aplankė nemažai mokinių. Aktyviausi buvo 5a klasės mokiniai.

Šauniausi, orginaliausi, kūrybiškiausi darbai ir aktyviausios klasės buvo apdovanotos.

Skaityklos darbuotoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis