• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Duonelės kelias

Gegužės 22 d. mūsų mokyklos 1a klasės mokinukai ir Lieplaukės skyriaus pradinukai bei mažieji priešmokyklinukai su savo mokytojomis dalyvavo edukacinėje – praktinėje programoje „Duonelės kelias“.
Programa vyko „Žaliūkių malūnininko" sodyboje Šiauliuose. Vaikai susipažino su Duonelės garbinimo papročiais, kepimo technika bei įrankiais. Mokinukai turėjo galimybę paragauti ką tik šviežiai iškeptos Duonelės, taip pat patys kepė savo Duonelę, kurią vėliau ragavo su savo namiškiais. Svarbiausia tai, kad mažieji smalsuoliai sužinojo, kokius simbolius senovės Lietuvai įspausdavo Duonelės paviršiuje ir ką tie simboliai reikšdavo. Pasibaigus edukacinei programai visi mokinukai bei jų mokytojos aplankė Kryžių kalną.

Mokytojos: Gražina Jonikienė, Aušra Gumuliauskienė, Sigita Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis