Projektas „Mūsų tikslas – laimingas vaikas“

  • PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Mūsų tikslas – laimingas vaikas“

Projekto vadovė: soc. pedagogė Laima Kuzminskytė

Trukmė: 2014 m. spalio mėn. iki lapkričio mėn.

Paskirtis: projektas yra skirtas pradinių klasių mokiniams. Kadangi šio amžiaus vaikai yra labai imlūs, emocionalūs, todėl labai svarbu būtent šiame amžiuje ugdyti vaikų teigiamą požiūrį į šeimą kaip vieną svarbiausių vertybių, mergaičių ir berniukų lygiavertiškumą ir lygiateisiškumą, formuoti gebėjimą priimti tinkamus sprendimus kasdienėse gyvenimo situacijose, savęs vertinimą, pasakyti Ne, atsispirti neigiamos aplinkos įtakoms, padėti vaikams įsisąmoninti savo patyrimą, įveikti slogius išgyvenimus, stiprinti vaikų tarpusavio bendravimo įgūdžius.

Projekto tikslas: formuoti vaikų socialinius įgūdžius (bendravimas, bendradarbiavimas, savęs pažinimas, sprendimų priėmimas); vienyti mokytojus ir tėvus, siekiant padėti vaikams plėtoti kompetencijas bei socialinius ir emocinius įgūdžius.

Projekto uždaviniai:

  • sukurti gerus tarpusavio santykius tarp ugdytinių;
  • ugdytinių ir pedagogų;
  • ugdymo institucijos ir tėvų;
  • stiprinti vaikų įsipareigojimus jų šeimoms, bendraamžiams, mokyklai ir bendruomenei;
  • vykdyti pozityviąją prevenciją;
  • ugdyti asmenybę ir formuoti gyvenimo įgūdžius;

sudaryti vaikams galimybę per socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimus visiškai realizuoti savo fizinius, psichinius ir socialinius gebėjimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 2014 Rugsėjis 18 20:44

 

Lankytojų skaitiklis