• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šeimų diena

Gegužės 21 d. vakarą mūsų mokykloje vyko šventė, skirta pagerbti mokinių šeimas. Ta proga 1-10 klasių mokiniai dovanojo koncertą savo tėvams. Programą paruošė pradinių klasių mokytojos, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis, šokio mokytoja Dinara Dacienė, technologijų mokytoja Jadvyga Martinkienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė.

Renginį vedė 7-tos klasės mokinė Kotryna Dacytė ir 6-tos klasės mokinys Ignas Gaižauskas. Šventėje skambėjo dainos, buvo šokami šokiai, skaitomi posmai, demonstruojamos ekologinės mados. Visus sujaudino Aistės Šepikaitės ir jos mamos duetas „Pakylėk iki dangaus“ bei Jokūbo Beržinio ir jo tėčio atliekama daina „Tetuk, aš dar mažytis“. Puikų šokio numerį parodė „Superklasės“ titulą pelniusi 8b klasė. Mokiniai savo mamas ir tėčius nudžiugino ne tik įspūdingu koncertu, bet ir originaliomis dovanėlėmis. Buvo dovanojama padėkos atvirutė su saga. Saga pasirinkta kaip mamos rūpestingumo simbolis. Ši mintis kilo Mokinių tarybos nariams. Vieni mokiniai „kepė“ sagas Molinukų būrelyje, kiti kūrė padėkos žodžius, siuvo sagas ant atviručių.

Mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus padėkos raštais apdovanojo aktyviausias šeimas, pasidžiaugė, kad tėvai nėra abejingi savo vaikų auklėjimui, mokyklai bei palinkėjo gražios vasaros ir smagių atostogų.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis