• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

1-os vietos laimėtojai respublikiniame mokinių fotografijų konkurse „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija bei Bernardinai.lt, jau trečius metus organizuoja ir vykdo konkursą – „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Šiais metais buvo pasirinktos trys vertybės – bendrystė, ištikimybė ir džiaugsmas. Mokiniai analizavo Šv. Rašto ištraukas, išskyrė bendražmogiškąsias, krikščioniškąsias vertybes, įvardijo, kodėl šios vertybės svarbios, aiškinosi jų aktualumą šiandienos visuomenėje. Išdiskutuotas, aptartas vertybes pavaizdavo „Gyvuoju paveikslu“, nufotografavo ir išsiuntė konkurso organizatoriams. Vertinimo komisiją sudarė religijos, pedagogikos, meno ir fotografijos specialistai, kurie ir išrinko geriausius darbus. Bernardinai.lt skaitytojai išrinko savo nugalėtojus nominacijai: „Populiariausias gyvasis paveikslas“! Gegužės 22 d. Vilniuje, Lietuvos jaunimo teatre, įvyko šio konkurso laureatų apdovanojimas. Laureatai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis ir Jaunimo teatro spektakliu „Juzė dykaduonis“. Šis spektaklis paliko didžiulį įspūdį .

Maloni sėkmė jau trečius metus lydi mūsų mokyklos mokinius, kuriuos konkursui paruošia direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė. Jaunesniųjų mokinių amžiaus grupėje nuotrauka „Bendrystė“ laimėjo 1-ą ją vietą. Taip pat ši nuotrauka laimėjo nominaciją „Populiariausias gyvasis paveikslas“. Dalyviai nuoširdžiai dėkoja mokyklos bendruomenei, kurie savo balsais prisidėjo prie „Populiariausio gyvojo paveikslo“ rinkimo.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis