• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 29 d. vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos metodininkės Irma Klaišytė ir Irena Bugelienė. Renginį vedė 5a klasės mokinė Akvilė Gedvilaitė ir 3a klasės mokinė Rusnė Kulevičiūtė.

Nuotaikingą koncertą padovanojo Telšių muzikos mokyklos akordeonistai bei mūsų mokyklos mokiniai. Ketvirtokai prisiminė savo pirmuosius žingsnelius mokykloje ir pasidžiaugė linksmomis akimirkomis nuotraukose, kurios buvo demonstruojamos skaidrėse.

Pradinių klasių mokinius mokslo metų užbaigimo proga sveikino mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus ir pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė. Buvo įteikti padėkos raštai už puikų mokymąsi, lankomumą, aktyvią popamokinę bei sportinę veiklą. Ketvirtokams buvo įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai.

„Bendraminčių“ narės Deimantė ir Agnė

 

Lankytojų skaitiklis