• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokinių koncertas Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje

Pirmą birželio sekmadienį yra švenčiama Tėvo diena. Kadangi mokykla kuria gražius bendradarbiavimo santykius su Bažnyčia, mūsų mokyklos mokiniai koncertavo Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje.

Tądien „Bendraminčių“ ir Bažnytinės muzikos ansamblio būrelio nariai (vadovės direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė ir muzikos mokytoja L. Petrulaitienė) dovanojo mieliausius žodžius ir nuoširdžiausias giesmes visiems tėveliams. Programos dalyviai kvietė pasitikėti Dievu, savo Tėvu, nes Jis išklauso kiekvieną ir keičia žmonių gyvenimą. Buvo prašoma išgirsti Viešpaties balsą ir eiti Jo pramintu keliu.

Po programėlės atžalyniečiams nuoširdžiai padėkojo ir apdovanojo dovanėlėmis bažnyčios klebonas prelatas Juozas Šiurys.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis