• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mieli Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai!

Gruodžio 2 d. 18 val. organizuojame Advento pradžios paminėjimą, kurio metu klasių atstovai pins adventinius vainikus savo klasei. Kviečiame iš kiekvienos klasės atvykti po kelis tėvelius su vaikais. Vakarojimo metu bus galimybė nusipinti vainiką ir savo šeimai.

Prašome apie dalyvavimą informuoti klasės vadovą.

Mokykla pasirūpins šiomis priemonėmis: pušų ir eglių šakomis, kankorėžiais, samanomis, šienu, vainiko rėmeliais, špagatu. Kitomis puošimo priemonėmis ir medžiagomis, kurios Jūsų manymu bus reikalingos adventinio vainiko pynimui, prašytume pasirūpinti patiems.

Vakaro nuotaiką praskaidrins karšta arbata, o adventinius vainikus pašventins kunigas.

Mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus

 

Lankytojų skaitiklis