• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos kalbų diena mokykloje

Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai jau prieš savaitę pradėjo ruoštis paminėti Europos kalbų dieną mokykloje. Jie su savo mokytojais piešė piešinius pagal posakius: neperšokęs griovio nesakyk „op“; obuolys nuo obels netoli rieda; lyja, kaip iš kibiro; tarp dviejų auklių vaikas be galvos. Šie posakiai buvo parašyti įvairiomis Europos šalių kalbomis ir iliustruoti mokinių piešiniais. IV klasių mokiniai parengė projektą anglų kalba „Mano mėgstamiausia šalis“. Darbelių paroda buvo surengta mokyklos foje.

Minint šventę, pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti žaisti žaidimus aktų salėje per ilgąsias pertraukas.

Bibliotekos vedėja Aušra organizavo įvairių kalbų žodynų parodą mokyklos bibliotekoje.

Renginio organizatorė mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis