• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Kovo 22 d. mūsų mokykloje svečiavosi Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos pedagogai. Susitikimo tikslas – užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp mokyklų dalinantis gerąja darbo patirtimi. Mūsų mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus ir Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, trumpai pristatę mokyklas, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Po šios gražios simbolinės akimirkos pedagogai dalijosi gerąja darbo patirtimi. Pradinių klasių mokytojos skaitė pranešimus apie projekto „Pradinio ugdymo tobulinimas“ veiklų tęstinumą. Mokytojų metodinė taryba papasakojo, kokias veiklas vykdo metodinės grupės. Abiejų mokyklų mokytojai dalijosi asmenine patirtimi, diskutavo jiems rūpimais klausimais. Po to svečiai apžiūrėjo ugdymo aplinkas pradinių klasių ir dalykinės sistemos korpusuose. Ypač patiko pradinių klasių korpusas bei jų kabinetai, kuriuose gausu metodinių priemonių, skatinančių mokinių motyvaciją mokytis ir gerai jaustis.

Malonu, kad svečiai džiaugėsi mūsų mokykla, jos jaukumu, mokytojų nuoširdumu. Tikimės, jog pasirašę bendradarbiavimo sutartį bendrausime rengdami bei vykdydami įvairius projektus, organizuodami kultūrinius renginius, dalindamiesi gerąja darbo patirtimi.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis