• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dovana Mamai

Motinos diena – viena gražiausių ir prasmingiausių švenčių Lietuvoje. Mama yra tas žmogus, be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo. Visi mieliausi vaikystės prisiminimai siejasi su mama, nes nieko nėra gražesnio žemėje už motinos meilę, nieko stipresnio už jos pasiaukojimą savo vaikams.

Balandžio 29 dieną savo koncertą Motinos dienai skyrė „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Tą nuostabų vakarą virš trijų šimtų vaikų dovanojo savo mamoms ir močiutėms gražiausias dainas, nuotaikingus šokius, prasmingus žodžius ir šilčiausius jausmus. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus ir Katedros administratorius, kunigas dr. Darius Trijonis.

Smagu, kad šventinėje programoje dalyvavo ir tėveliai. 4a klasės šokį kūrė mokinio Karolio mama, o Ernesto tėvelis dainavo su berniukų choru „Lietuvaičiai“.

Ši prasminga šventė buvo papuošta nuoširdžiomis vaikų šypsenomis, į kiekvieną žodį įdėta dalelė širdies, į kiekvieną žvilgsnį įpintas meilės spindulėlis savo mamai.

Šventinę programą kūrė pradinių klasių, muzikos, šokio mokytojai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė.

 

Lankytojų skaitiklis