• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Protų mūšis, skirtas Europos metams paminėti

Lapkričio 7 dieną mokyklos aktų salėje vyko protų mūšis  „2015 - Europos metai vystymuisi: dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“. Šio projekto tikslai - didinti informuotumą ir šviesti įvairias jaunimo grupes apie Lietuvos bei Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo svarbą, tikslus ir aktualijas;  skatinti Lietuvos visuomenės diskusijas ir dalyvavimą įgyvendinant vystomojo bendradarbiavimo politiką.

Šį renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė ir ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė. Jame savo gebėjimus demonstravo devynios 5-8 klasių komandos, sudarytos iš 7 mokinių. Daugiausia balų surinko 7a klasės komanda „Gudrieji lapiukai“, kurios nariai buvo Smila Kniuraitė, Martyna Petkutė, Irmina Lukošiūtė, Kasparas Šion, Edvinas Burzdžius.

Džiugu, kad klasių vadovai aktyviai padėjo savo auklėtiniams pasiruošti šiam renginiui, kad mokiniai, dalyvavę protų mūšyje, galėjo daugiau sužinoti apie vystomąjį bendradarbiavimą.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis