• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Gerumu pradžiuginkim širdelę ...“

2015 gruodžio 18 d. į Telšių dailės mokyklą rinkosi kalėdinio saldainių popieriuko konkurso „Gerumu pradžiuginkim širdelę ...“ nugalėtojai. Į konkursą ir laureatų apdovanojimą Telšių rajono ugdymo įstaigų auklėtinius pakvietė mokyklos ir biuro prekių tinklas „Plunksna“, Plungės V.Valužio įmonė ,,Akimirka‘. Vertinimo komisija, sudaryta iš Telšių dailės mokyklos direktoriaus V. Eitučio, mokytojos V. Šepikaitės ir VDA Telšių fakulteto doc. R. Vaitkutės, išrinko geriausius darbus pagal iš anksto numatytus kriterijus: temos atspindėjimą, kūrybiškumą ir meniškumą, originalumą, estetinį vaizdą.

Konkurse labai gerai sekėsi mūsų mokyklos 6b klasės mokinei Gretai Urnėžiūtei. 5-8 kl. grupėje jos piešinys įvertintas II laipsnio diplomu. Greta buvo apdovanota ne tik diplomu. Jai konkurso rėmėjai įteikė labai daug saldainių, kurie buvo įvynioti į jos pačios sukurto piešinio popieriukus, ir įvairių piešimo priemonių. Visi konkurso dalyviai buvo paskatinti saldainiais „Čiupa-čiups“.

Šv. Kalėdų išvakarėse saldainiais, „aprengtais“ visų laureatų sukurtais popieriukais, mėgavosi socialiai remtinų šeimų vaikai. Juk dalintis gerumu taip paprasta.

Dailės mokytoja R. Aleksandravičienė

 

Lankytojų skaitiklis