• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Tarptautinė turizmo diena

Jeigu apsilankytumėte Telšių „Atžalyno” pagrindinėje mokykloje ir paklaustumėte pradinukų apie Pasaulinę turizmo dieną, turbūt išvystumėt pilnas džiugesio akeles ir išgirstumėt pasakojimų apie turiningai praleistą laiką, įdomias išvykas. Mat šią be pamokų dieną drauge su mokytojais ir bendraklasiais visi išsiruošia į žygį.

Pradinukai aplankė Telšių miesto įžymias vietoves, pabuvojo Žemaitijos kaimo muziejuje, „Džiugo“ piliakalnyje. Pirmokai keliavo „Masčio“ ežero pakrantėmis. O trečios klasės mokiniai rinko gamtinę medžiagą darbeliams ant Zakso kalno. Smagu, kad antri metai prie mažųjų turistų prisijungia ir vyresniųjų klasių mokiniai. Jie žygiavo prie Masčio, Ilgio, Germanto ežerų bei lankėsi Žemaitijos kaimo muziejuje. Tai tapo gražia tradicija, kuri suburia mokyklos bendruomenę, nes kviečiami keliauti ir tėveliai.

Grįžę mokiniai skuba dalintis patirtais įspūdžiais organizuodami piešinių, nuotraukų parodėles, rašydami rašinius. Šiemet visus džiugino graži, saulėta rudens diena, bet yra tekę keliauti ir lietui lyjant. Tačiau puikus nusiteikimas pakeliauti kartu ir tinkama apranga niekada netemdo tradiciškai paminimos Pasaulinės turizmo dienos.
 

Lankytojų skaitiklis