• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė sveikinimosi diena 

Lapkričio 21-ą dieną minima Pasaulinė sveikinimosi diena. Kiekvienais metais ši diena paminima ir mūsų mokykloje. Per etikos pamokas mokiniai paruošė stendą „Kitų šalių sveikinimosi ypatumai“.

Būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai, vadovaujami istorijos mokytojos V. Nekrašienės, lapkričio 21 – osios rytą visus pasitiko prie mokyklos durų ir įteikė šypsenėles su įvairiomis kalbomis parašytais sveikinimosi žodžiais. Skaityklos darbuotoja D. Krauzienė pakvietė parašyti sveikinimą mokyklos bendruomenės nariams. Visi linkėjimai ir sveikinimai buvo iškabinti stende „Sveikinimų medis”.

Linkime, kad pasisveikinimas taptų pagarbos ir draugiškumo ženklu mūsų mokykloje.

Būrelio „Bendraminčiai“ narės Romena ir Brigita

 

Lankytojų skaitiklis