• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šviečiamoji gyvulininkystės programa

Mūsų mokyklos 4b klasės mokiniai kartu su mokytoja metodininke Irena Bugeliene dalyvauja Žemės ūkio ministerijos projekte „Šviečiamoji gyvulininkystės programa“. Programos koordinatorė mokykloje – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė.

Šviečiamoji veikla vyksta 2015/2016 mokslo metais. Programos tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą gyvulininkyste. Gruodžio pabaigoje 4 b klasės mokiniams buvo pristatyta Šviečiamoji gyvulininkystės programa, veiklos, kurios bus vykdomos projekto metu. Vaikams buvo padovanotos pratybų knygelės, kurios bus reikalingos sėkmingam programos įgyvendinimui. Per pirmą užsiėmimą mokiniai buvo supažindinti su teorine medžiaga apie pienininkystę. Vėliau vyko diskusija. Mokiniai noriai dalijosi asmenine patirtimi apie karves, veršiukus ir ožkas. Smagu, kad mokiniai suvokia šiuolaikinės pienininkystės naudą.

Užsiėmimo pabaigoje vaikams buvo padovanota maloni projekto organizatorių dovanėlė – puodukai.

 

Lankytojų skaitiklis