• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žaisminga spalvų savaitė

Spalio 19 – 23 dienomis Mokinių taryba organizavo tradicinę Spalvų savaitę mokykloje. Šią savaitę vyko ir Pradinukų dienos – Laumės juosta, kurias organizavo pradinių klasių mokytojos metodininkės Irena Bugelienė ir Irma Klaišytė.
Kiekvienai savaitės dienai buvo paskirta vis kita spalva. Aktyviausi dalyviai fotografavosi aktų salėje. Baigiamajame renginyje, kurį vedė Nerijus Gustys ir Lidija Turilinaitė, už sukurtą žaismingą „spavų šalį“ mokykloje 5-8 klasės apdovanotos direktoriaus padėkos raštais. Mokinių taryba išrinko ir aktyviausius mokytojus: direktorių Vytautą Vaitkų bei pradinių klasių mokytojų komandą. Vyresnieji mokiniai „žaidė spalvomis“, o pradinukai „jas surinko“ ir nutiesė vaivorykštės takelį visame pradinių klasių korpuse. Tą savaitę vyko ir pirmokų krikštynos pavadintos „Vaivorykštės vartų beieškant“.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis