• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Gražus bendradarbiavimas su Naujamiesčio mokykla

Nepastebimai atslinko ruduo ir sutema vis anksčiau paslepia miesto gatves. Medžių lapai dabinasi ryškiomis rudens spalvomis, kurių grožis gali sužavėti kiekvieną. Trapus šis grožis – savaitė, kita ir rudens spalvų simfonija baigsis. Ta gamtos įvairovė įkvepia žmogui minčių įvairioms veikloms.

Spalio 22 d. Naujamiesčio mokyklos pradinių klasių mokytojos organizavo netradicinę pamoką „Rudens spalvos“. Į pamoką buvo pakviesti Telšių Atžalyno pagrindinės mokyklos pirmokai su mokytoja

S. Norkuviene. Vaikams teko atlikti mokomąsias, kūrybines ir sportines užduotis rudens temomis. Visi įtvirtino žinias apie medžius atrinkdami ir suklijuodami lapus. Daug fizinės ištvermės pareikalavo linksmosios estafetės, kurių metu reikėjo šluoti lapus, rinkti derlių, „paskraidyti“ parašiutu. Mūsų mokyklos vaikams labai patiko atlikti mokomąsias užduotis interaktyvioje lentoje. Veiklų pabaigoje mokiniai įsivertino savo darbą piešdami ant akmenukų veidukus, atitinkančius jų emocijas. Po šio užsiėmimo buvo akivaizdi nauda visiems: mokiniai lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokytojos pasidalino gerąja darbo patirtimi.

Džiugu, kad mokyklos gražiai bendradarbiauja ir kartu ieško įvairių prasmingų veiklų.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis