• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Bėgimo šventė Telšiuose „Judėkime kartu“

2015 m. rugsėjo 19 d. Masčio ežero pakrantėje vyko tradicinė bėgimo šventė „Judėkime kartu“, kurią organizavo kredito unija „Germanto lobis“ kartu su Telšių sporto ir rekreacijos centru. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Mūsų mokyklą atstovavo kūno kultūros mokytoja L. Baltrukonienė, VSPS A.Matulevičienė, socialinė pedagogė L. Kuzminskytė ir net 14 mokinių iš 6-10 klasių.

Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai su kitais dalyviais varžėsi įvairiose amžiaus grupėse dėl geriausio bėgiko titulo. Rezultatai tikrai nenuvylė. Mūsų mokyklos 10 a klasės mokinys A. Banys 2200 m. rungtyje iškovojo 1-ąją vietą bei buvo apdovanotas kredito unijos „Germanto lobis“ įsteigta asmenine taure, o kiti dalyviai apdovanoti marškinėliais. Šventė buvo smagi, nes buvo galima tarpusavyje ne tik pasivaržyti, bet ir individualiai įvertinti savo fizines galimybes.

VSPS A. Matulevičienė

 

Lankytojų skaitiklis