• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šilta mokytojų šventė ,,Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje

Kasmet mokyklose pažymima Tarptautinė mokytojų diena. Šiais metais „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje mokytojų profesinė šventė suorganizuota ypač šiltai ir maloniai.

Turbūt dėl to, kad surengti ir joje dalyvauti buvo pakviesta visa mokyklos bendruomenė. Ši idėja kilo direktoriaus pavaduotojai ugdymui Jadvygai Dapšienei. Idėjai pakviesti tėvelius vesti pamokas pritarė ir pradinių klasių mokytojos. Džiugu, kad tėveliai geranoriškai atsiliepė į kvietimą. Tikimės, kad tai taps mūsų mokyklos tradicija.

Tad šią šventinę dieną pamokas pradinių klasių mokiniams vedė jų tėveliai. 1a klasėje dvi lietuvių kalbos pamokas vedė Žutautienė Gražina, o 1b klasėje matematiką ir lietuvių k. – Mikalauskaitė Laura. 2a klasėje pamokas vedė Čirikienė Diana, 2b klasėje – Kniurienė Jurga, Kniuras Kęstutis, Jonauskienė Vilija. 3a klasėje dirbo Zelskė Indrė, Būdvytienė Vilma, Norvaišienė Jurgita, 3b klasėje – Vainorė Jurgita, Bendoraitienė Rasa ir 3c klasėje dirbo Dagilytė – Mockuvienė Vilma. 4a klasėje dirbo Petkevičienė Brigita, Slavinskienė Sonata, Mažonienė Daiva, Sabeckis Gintaras. 4b klasėje pamokas vedė Pliuskytė Raimonda, Šion Aušra, Žylienė Vilma ir Juška Remigijus. Pasak pradinių klasių mokytojų, mokiniams pamokos patiko, savo darbu patenkinti liko ir tėveliai.

Ateinančius į darbą pedagogus prie mokyklos durų pasitiko mokinių tarybos nariai, kiekvienam mokytojui įteikdami po rožės žiedą. O muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis kartu su mokinėmis Jogile Vaitkaityte ir Goda Tamavičiūte mokytojus džiugino dainomis. Per ilgąją pertrauką teatro būrelis vadovaujamas mokytojos Marytės Beinorienės visus pakvietė į Angelų šventę, kuri vyko tikybos kabinete. Renginys buvo įspūdingas, nes mokiniai ne tik deklamavo, šoko, bet ir pasakojo tikrus atsitikimus, kada užklupus netikėtiems sunkumams, sulaukdavo angelų – mokytojų ir net mokyklos direktoriaus – pagalbos. Muzikos mokytojai Gintaras Vaitkaitis ir Laima Petrulaitienė mokytojų kambaryje surengė šventinį koncertą. O prie rudens gėrybių stalo su nuoširdžiausiais sveikinimais pedagogus pakvietė dešimtokai (klasės vadovė Dalia Galminienė). Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus. Mokytojams buvo įteikti ir asmeniniai Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojo, laikinai einančio mero pareigas, Petro Kuizino sveikinimai. Mokyklos taryba mokytojus pradžiugino saldžia dovana – kiekvienais metais kepamu knygos formos tortu. Gėlių puokštė buvo įteikta ir mokyklos direktoriui Vytautui Vaitkui, švenčiančiam dešimties metų direktoriavimo „Atžalyno“ mokykloje sukaktį. Dešimtokai įspūdingai šventei sukūrė gražią balionais išdabintą aplinką ir retro stiliumi pasipuošusius mokytojus pakvietė į fotosesiją.

Lieplaukės skyriuje dirbančias mokytojas pasveikino seniūnė Gražina Sukurienė.

Geros nuotaikos, šypsenų ir net skardaus juoko tą dieną mokykloje nestigo. Už parodytą dėmesį, pagarbą ir nuoširdumą esame dėkingi visiems, prisidėjusiems prie šiltos šventės organizavimo.
 

Lankytojų skaitiklis