• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikatingumo savaitė

Spalio 6 – 9 d. mokykloje vyko Sveikatingumo savaitė, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Ši akcija vyko ir Lieplaukės skyriuje. Pamokose mokiniai aptarė daržovių ir vaisių naudą žmogaus organizmui. Kita užduotis – pasidairyti po savo daržus ir sodus ir kartu su tėveliais padaryti kūrybinius darbelius iš daržovių, vaisių, rudeninių gėlių...

Parodoje buvo galima išvysti keisčiausių daržovių. Ant stalų puikavosi įvairiausi žmogeliukai, peliukai, ežiukai, vėžliukai, paukščiukai ir galybė kitokių personažų. Parodą puošė spalvingos rudeninės puokštės. Pertraukų metu buvo suorganizuotos akcijos „Pasidalink obuolį su draugu“, „Grauži morkytę- stiprini akytes“, „Mankštintis smagu“. Vaikams labai patiko pasaulinė „Košės dienos“ akcija. Šios edukacinės akcijos metu, pradinių klasių mokiniams buvo organizuojami nemokami košės pusryčiai, aiškinama apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui. Akcijos rėmėjai – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovė UAB „Malsena Plius“.

Tą savaitę paminėta ir Pasaulinės psichikos sveikatos diena. Mokyklos psichologė Ramunė Kniukštaitė ir Žemaitijos kolegijos studentai pravedė 3 – 4 klasių mokiniams edukacines pamokėles.

Džiugu, kad mūsų pradinukai žino, kodėl valgyti avižinę košę, daržoves, vaisius yra sveika, o sportuoti - naudinga.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis