• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „eTwinning medis“

Mokykloje veikia „eTwinning projektai“ būrelis, kuriam vadovauja pradinių klasių anglų k. mokytoja metodininkė Danutė Raudienė. Šiais mokslo metais vykdomas projektas „eTwinning medis“. Į šią veiklą įsitraukė 62 mokyklos iš 27 valstybių. Projekto vadovė tikisi, kad medelius sodins dar daugiau mokyklų, nes yra paskelbta eTwinning medelių sodinimo akcija ir dar vis yra prisijungiančių naujų narių.

Spalio 15 d. ir mūsų mokyklos būrelio nariai prisijungė prie akcijos. Visi vaikai susiruošė į lauką sodinti mažo ąžuoliuko. Ten nusinešė: kibirą vandens ąžuoliukui palaistyti, kastuvą žemėms užpilti, pagalį ir kirvį. Mokiniai draugiškai pasodino medelį. Mokytoja vaikams parodė kaip taisyklingai ir tvirtai pririšti medelį. Kasdien vis kitas vaikas pasiryžo jį laistyti, o visa eTwinning grupė pasižadėjo medelį saugoti.

Mes tikimės, kad šis ąžuolas užaugs tvirtas ir gražus ir mūsų mokyklos kieme augs daug metų.

„Bendraminčių“ narės Erika ir Goda

 

Lankytojų skaitiklis