• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mes už geresnį internetą!

Vasario 9 dieną, antradienį, Lietuvoje jau tryliktą kartą buvo minima Saugesnio interneto diena (SID). Šiais metais SID šūkis - „Aš už geresnį internetą!“, tikslas - paskatinti mūsų visuomenę, o ypač vaikus ir jaunimą, saugiai naudotis internetu, kurti geresnį turinį internete. Renginio globėja - Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Saugesnio interneto dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko kasmetinis renginys vaikams iš visos Lietuvos „Aš už geresnį internetą!“, kuriame dalyvavo apie 350 mokinių iš įvairių mūsų respublikos mokyklų. Tarp jų buvome ir mes, 5b klasės mokiniai.

Renginio metu mes mokėmės magiškoje pamokoje ir gavome daug patarimų, kaip elgtis, kad internete būtų gera ir saugu. Taip pat susibūrę į dvi komandas dalyvavome „Tūkstantmečio vaikų“ viktorinoje.

Po pietų buvo apdovanoti mokiniai, dalyvavę Švietimo informacinių technologijų centro skelbtuose konkursuose vaikams. Buvo paskelbti ir „Tūkstantmečio vaikų“ viktorinos rezultatai. Mūsų klasės komanda „Septyni“ geriausiai atsakė į 30 sudėtingų klausimų ir tapo viktorinos nugalėtojais.

Pasibaigus rimtajai šventės daliai su mumis susitiko ir mums dainavo „X faktoriaus“ žvaigždės Miglė, Thomas ir Aleksas. Buvo labai šaunu, kad galėjome su jais pasidaryti asmenukes ir gauti jų autografus. Pasirodo, kad šie atlikėjai labai paprasti, nuoširdūs ir draugiški.

Renginį organizavo daug įvairių atsakingų organizacijų, rėmė daug partnerių, o mes labiausiai dėkojame informacinių technologijų mokytojai Sonatai Kazokevičienei, kuri mus pakvietė dalyvauti konkurse „Papuošk klasės duris“ bei lydėjo mus ilgoje, tačiau labai šaunioje ir linksmoje išvykoje į Vilnių.

5b klasės mokiniai ir jų auklėtoja

 

Lankytojų skaitiklis