• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šv. Kalėdų laukimas Lieplaukės skyriuje

Šv. Kalėdos – gražiausia metų ir tikrų tikriausia vaikų šventė. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai susikaupimo, rimties, susitaikymo, dėmesio vienas kitam ir dovanų laikas. Šis ypatingas laikas, skirtas gražiems darbams. Tuo ir užsiėmė Lieplaukės skyriaus mažieji ikimokyklinukai bei 1-3 klasių mokiniai.

Gruodžio 2 d. pasikvietę į pagalbą tėvelius kūrė Advento vainiką. Atvykęs klebonas Edgaras Petkevičius pašventino ir Advento vainiką, ir visus vaikučius. Advento kalendoriuje kasdien vaikai randa nykštukų laiškelius, kuriuose ne tik pasakojamos švenčių tradicijos ir papročiai, bet ir užduotėlės. Vaikai klasėje ir grupėje pasipuošė eglutes, piešė žiemą, gamino besmegenius, rašė laiškus Kalėdų Seneliui, mokėsi dainelių, ratelių, eilėraščių. Vaikai dar ruošiasi gaminti dovanas tėveliams bei kepti imbierinius meduolius.

Stengiamės, kad visi pajustų ir išgyventų bendrumo jausmą. Stebuklą kuriame patys...

Mokytojos: Sigita Račkauskienė ir Aušra Gumuliauskienė

 

Lankytojų skaitiklis