• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paskaita „Ar žalingi įpročiai tavo draugai?“

Š. m. lapkričio 12 d. Telšių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje lankėsi Klaipėdos savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narys, Klaipėdos narkotikų kontrolės komisijos narys, Nacionalinės tabako, alkoholio kontrolės koalicijos narys bei Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas A. Šiukšta, kuris skaitė paskaitą 8-10 klasių mokiniams tema „Ar žalingi įpročiai tavo draugai?“.

Šios paskaitos tikslas buvo ne tik paminėti artėjančią „Tarptautinę nerūkymo dieną“, bet ir padėti ugdymo įstaigose toliau kryptingai formuoti mokinių atsisakymo įgūdžius ir neigiamą požiūrį į žalingus įpročius bendruomenėje. Tai yra padėti formuoti aiškią, neigiamą nuostatą, kad tai visai nemadinga bei padėti paaugliams tapti aktyviu šios prevencijos puoselėtoju savo artimųjų rate.


VSPS A. Matulevičienė

 

Lankytojų skaitiklis