• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Edukacinė išvyka ,,Keliaukime pažindami"

Spalio 9 d. Telšių ,,Atžalyno" pagrindinės mokyklos Lieplaukės skyriaus pradinukai ir priešmokyklinės mišrios grupės auklėtiniai lydimi savo mokytojų Aušros Gumuliauskienės ir Sigitos Račkauskienės lankėsi Klaipėdoje.

Ankstyvą saulėtą rytą, džiaugdamiesi spalvinga rudenėjančia gamta visi drauge keliavome į Zoologijos sodą, esantį Klaipėdos rajone. Apžiūrėję gyvūnus ir paukščius, pavaišinę beždžiones bananais keliavome į Klaipėdos Laikrodžių muziejų. Ten klausėmės trumpos paskaitėlės, tema „Laikrodžių atsiradimo istorija ir įvairovė". Vėliau muziejaus kiemelyje apžiūrėjome smėlio laikrodžių ekspoziciją. Po pietų pasukome į kaimo turizmo sodybą „Žemsuoda", kur mus maloniai sutiko pati sodybos šeimininkė. Ji mums parodė unikalius sodyboje augančius augalus, įdomiai papasakojo apie plaukimo baidarėmis techniką. Išklausę instrukcijos apie plaukimą baidarėmis, mokiniai prižiūrimi plaukimo instruktorės patys mokėsi plaukti baidarėmis. Viešnagę kaimo turizmo sodyboje užbaigėme žaidimų kambaryje, kur vaikai žaidė, šoko, dainavo. Mokytojos buvo pavaišintos gardžia kava.

Pakrypus saulelei vakarop patraukėme namų link. Vėlai vakare sulaukėme ir tėvelių žinučių bei skambučių, kurie pasakojo, kad vaikai nors ir pavargę, bet vis nenustoja pasakoti išvykos įspūdžių, patirtų džiaugsmingų akimirkų, naujų potyrių.

Dėkojame Telšių m. savivaldybės tarybos nariui A. Domarkui ir UAB „Techsis" vadovui A. Birkantui už suteiktą nemokamą transportą.

Mokytojos A. Gumuliauskienė ir S. Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis