• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Konstitucijos egzaminas mokykloje

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija jau devintus metus organizuoja tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Egzamino globėja yra Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą bei supažindinti mokinius su Lietuvos valstybės sandaros samprata, simboliais, veikimo mechanizmu.

Galima pasidžiaugti, kad ir mūsų mokykloje devintus metus organizuojama ši akcija. Rugsėjo 29 d. 9 val. egzaminą laikė 45 mokiniai iš 6-10 klasių. Geriausiai pasisekė Agotai Beresnevičiūtei, 7a kl. mokinei (26 taškai), Irminai Lukošiutei, 7a kl. mokinei (25 taškai), Edvinui Burzdžiui, 7a kl. mokiniui (25 taškai). Šie egzamino dalyviai pateko į antrą etapą, kuris vyks spalio 14 d.

Visi 1-4 klasių mokiniai atliko kūrybinę užduotį „Mano Lietuvai – 25 metai“. 24 geriausi kūrybiniai darbai išsiųsti konkurso organizatoriams. Vertinimo komisija atsižvelgdama į pateiktų kūrybinių darbų atitikimą temai, darbo meniškumą, autoriaus pilietinį sąmoningumą atrinks geriausius darbus ir patalpins portale www.delfi.lt. Portalo lankytojai bus kviečiami balsuoti už labiausiai patinkantį darbą. Nugalėtojai bus apdovanoti egzamino partnerių prizais.

Kūrybinių darbų paroda suorganizuota ir pradinių klasių korpuse.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis