• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rugsėjo 1-osios šventė

Vėl Rugsėjis pakvietė mokinius į klases. Visa mokykla pražydo gėlių žiedais, pasklido vaikų klegesys ir juokas, visi skubėjo dalintis vasaros prisiminimais... Tik tas neklaužada oras pakeitė mūsų tradiciją švęsti mokyklos kieme, todėl šventė buvo organizuojama aktų salėje.

Mokyklos bendruomenę su naujų darbų pradžia sveikino ir sėkmingo starto linkėjo ne tik mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus, bet ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė, Telšių savivaldybės tarybos narė Jolanta Rupeikienė. Nuoširdžiai pasidžiaugė savo buvusia mokykla ir šiltus sveikinimo žodžius tarė Telšių katedros administratorius, kunigas dr. Darius Trijonis.

Po šventės aktų salėje visi išskubėjo į pirmąją pamoką su klasės vadovais. Tegu kiekviena maža sėkmė būna atspirties taškas į dideles pergales! Džiugių ir įkvepiančių mokslo metų linki „Bendraminčių“ komanda

 

Lankytojų skaitiklis