• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Atšvaitų tikrinimo akcija

Tamsėjantys rudens vakarai ir rytai vis labiau slepia pėsčiuosius sutemose, todėl vairuotojams darosi vis sunkiau juos pastebėti be atšvaitų. Siekiant, kad vaikai, mokytojai saugiai pasiektų mokyklą ir grįžtų į namus, gruodžio 7 d. mūsų mokykloje pradėta vykdyti masinė atšvaitų tikrinimo akcija „Atšvaitą turi – matomas esi“, kurią inicijavo VSPS A. Matulevičienė ir mokyklos mokinių taryba.
Visą savaitę jie nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prie mokyklos durų tikrindami, kaip mokiniai ir mokytojai saugiai keliauja į mokyklą. Pareigingiausi buvo 1-5 klasių mokiniai. Nuolatinis atšvaitų tikrinimas davė teigiamų rezultatų, nes mokinių, neturinčių atšvaitų, skaičius sumažėjo nuo 69 iki 42. Siekiant parodyti teigiamą pavyzdį, kad saugumas kelyje yra svarbiausias, kai kuriems mokiniams (1 klasių) buvo padovanoti Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro nupirkti atšvaitai. Saugumas kelyje tamsiu paros metu yra visuotinė problema, kurią turime spręsti mes patys, todėl raginame vyresnių klasių mokinius (ypač 7, 8, 10 klasių) įsigyti atšvaitus. Tikimės, kad būsime sąmoningi ir tikrindami vėliau galėsime džiaugtis, kad mokame saugoti vieni kitus kelyje.

Mokinių taryba

 

Lankytojų skaitiklis