• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Spalio 10-oji – Pasaulinė psichikos sveikatos diena

Spalio 10-oji – Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena – tai puiki proga prisiminti, kad tokie paprasti dalykai kaip gera mityba, fizinis aktyvumas, bendravimas su draugais ir tais, kuriuos mylite, kuriais pasitikite, poilsis, rūpinimasis kitais ir savimi – tai būdai, padedantys stiprinti psichinę sveikatą.
Ta proga spalio 7-8 dienomis mokykloje svečiavosi Žemaitijos kolegijos Telšių fakulteto socialinio darbo studijų programos studentai - Egidija, Jolanta, Rūta, Modesta, Gražvydas ir Gintarė. Jie bendravo su trečiokais ir ketvirtokais. Studentai priminė (o gal kai ką ir supažindino), kas yra svarbu norint būti sveikiems ne tik fizine, bet ir psichine prasme. Vėliau mokiniai dirbo grupelėmis ir piešė plakatus. Jais dabar papuoštos klasių durys.

 

 

Lankytojų skaitiklis