• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Senolė žemė žydi
Vaivorykštės spalva
Visų gražiausias žiedas
Gimtinė Lietuva.

Kovo 11 –osios paminėjimas Lieplaukės skyriuje

Kovo 11 – oji, tai diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę. Susigrąžino galimybę kurti savo gyvenimą laisvoje šalyje. Minėdami šią dieną, praeitin atsigręžė ir Lieplaukės skyriaus pradinukai bei priešmokyklinės mišrios grupės auklėtiniai.

1990 m. kovo 11-osios dienos istorinius faktus susirinkusiems minėjimo dalyviams priminė Lieplaukės kaimelio bibliotekos vedėja I. Barauskytė. Taip pat bibliotekininkė Irena rodė vaikams to laikmečio išlikusias istorines nuotraukas bei laikraščių iškarpas. Mokiniai skaitė eilėraščius apie Lietuvą. Visi mokyklėlės vaikai paruošė bendrą kūrybinį darbą „Lietuva – šalis mana“, kuriame minėjimo dalyviai turėjo galimybę užrašyti savo mintis apie Lietuvą. Visa mokyklinė bendruomenė kūrė „Trispalvius paukščius“, kuriais papuošė mokyklos kieme augantį ąžuoliuką. Lieplaukės bendruomenės pirmininkas V. Rumbutis skatino nepamiršti, kad Tėvynė yra tik viena.

Minėjimo pabaigoje tradiciškai vaikai buvo vaišinami saldainiais.

Mokytojos A. Gumuliauskienė ir S. Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis