• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Išvyka į Degaičius

eTwinning projekto nariai lietingą ketvirtadienio dieną lankėsi Degaičių seniūnijos parke. Tai viena iš veiklų pagal šiais mokslo metais vykdomą projektą „eTwinning tree“, skirtą pažymėti Europos komisijos inicijuotą etwinning projektų dešimtmetį. eTwinning projektai yra nefinansuojami ir vykdomi visose Europos, Skandinavijos, Turkijos mokyklose, naudojantis virtualia erdve.

Mūsų mokykla į projekto veiklas įsijungusi nuo 2007 metų. Įvykdyta 15 projektų: 8 apdovanoti nacionaliniais ir Europos kokybės ženkleliais. 2 kartus mokykloje vykdyti projektai buvo pripažinti, kaip geriausiai įvykdytų Lietuvoje, o projektas „Tarpkultūrinis dialogas pasakose, dramoje ir mene“ tarp geriausiai vykdytų Europoje. Jam suteiktas Mavlena apdovanojimas už tarpkultūrinį supratimą, ryšių tarp skirtingų kultūrų skatinimą, skirtingų žmonių tarpkultūrinį supratimą (kultūrų, tautinių mažumų, religijos).

Degaičių seniūnas A. Kontrimas maloniai sutiko projekto narius. Aprodė parką, labai įdomiai ir nuotaikingai, apie jį papaskojo. Parke daugybė medžių rūšių ir gėlynų. Žymusis Tulpmedis dar ne visus lapus numetęs. O tie lapeliai primena tulpės žiedlapį. Dabar parkas labai gražiai sutvarkytas ir seniūnas vis pabrėžė parko mecenato A. Kišono didžiulį indėlį į jo suklestėjimą ir atnaujinimą.

Vaikai apibėgiojo vardinius takus, iš kurių vienas, skirtas velioniui rajono merui V. Kleivai. Seniūnas A. Kontrimas pabrėžė, kad nei vienas medelis nėra buvęs nulaužtas, nes miestelio vaikams įrengta žaidimų aikštelė, veikia sporto salė.

Vaikštant po parką, jaučiama jo didybė, nuostabus grožis ir gaivus rudeniškas oras.

Degaičių parkas, tai nuostabi vieta šeimų savaitgalio išvykoms, klasių ekskursijoms. Pagal seniūną gražiausias laikas – pavasaris, kai kiekvieną dieną sužaliuoja ar pražysta nauji augalai ir medžiai.

eTwinning projektų koordinatorė mokykloje pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Raudienė.

 

Lankytojų skaitiklis