• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Dėdle sveikiausi par vėsa rajuona 2015“

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo įmonių ir organizacijų konkursą „Dėdle sveikiausi par vėsa rajuona 2015“. Konkurso tikslas – įvertinti bei pagerinti įmonės/organizacijos darbuotojų sveikatą, formuojant darbuotojų žinias ir įgūdžius, didinant jų motyvaciją rūpintis savo pilnaverte mityba, skatinant tinkamą jų fizinį aktyvumą, kurti sveiką gyvenseną palaikančią darbo aplinką bei taip gerinti darbuotojų sveikatą, mokroklimatą ir darbo našumą.

Konkurse dalyvavo 12 įstaigų, tame tarpe ir mūsų mokykla. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė ir VSPS Asta Matulevičienė subūrė komandą iš 25 narių. Dalyvių sveikatos duomenys buvo tikrinami tris kartus: konkurso pradžioje, eigoje ir pabaigoje. Konkurso pabaigoje liko 18 dalyvių.

Baigiamajame renginyje, kurį organizavo Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, buvo įteikti apdovanojimai kiekvienai dalyvavusiai įstaigai.

Sveikiname savo mokyklos komandos narius: Virginiją Svotienę, Jadvygą Dapšienę, Stefaniją Brezgienę, Laimą Kuzminskytę, Vaivą Dacienę, Staselę Norkuvienę, Eugeniją Kavaliauskienę, Ramunę Kniukštaitę, Ireną Bugelienę, Lianą Liubienę, Reginą Stulpinienę, Dalią Krauzienę, Sigitą Račkauskienę, Danutę Raudienę, Dianą Riškienę, Jūratę Šiaudkulienę, Nijolę Šiurkuvienę, Aušrą Gumuliauskienę.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis