• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sąžiningumo deklaracija

Šiais mokslo metais 8-10 klasių mokiniai prisijungė prie neformalaus „Sąžiningumo mokyklų tinklo“. Tinklo tikslas – suteikti mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Prisijungdami prie šios iniciatyvos mokiniai turės galimybę konsultuotis bei glaudžiai bendradarbiauti sąžiningumo ir skaidrumo iniciatyvų rengimo klausimais su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovais. Nemokamai naudotis profesionalų sukurtais grafiniais ir kitais vizualiniais sprendimais (pvz. plakatais, vizualizacijomis ir pan.) sąžiningumo ir skaidrumo temomis.

2016 metų sausio 12 dieną direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė ir Mokinių tarybos pirmininkas Nerijus Gustys pasirašė „Sąžiningumo deklaraciją“. Pasirašę šią deklaraciją sieksime aukščiausių sąžiningumo standartų savo mokykloje, skatinsime mokinių sąžiningumą, skaidrumą ir atsakingumą.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis