• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas BP2 „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“

Mūsų mokyklos mokiniai Kotryna Dacytė, Arnas Serva, Dominykas Petrulaitis ir Martynas Kučinskis (8b klasė) nuo spalio mėnesio dalyvauja  projekte BP2 Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“.
Keturis užsiėmimus jie mokėsi virtualiose 3D modeliavimo dirbtuvėse. Užsiėmimų metu mokiniai nuotoliniu būdu mokėsi dirbti programa SketchUpMake. Tai programa, skirta 3D modeliavimui. Mokiniai klausė paskaitų ir atliko įvairias užduotis.
Lapkričio 12 d. ir 19 d. mokymai jau vyko gyvai Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Mokiniai modeliavo savo sugalvotą kalėdinę dovanėlę, kurią vėliau atsispausdins 3D spausdintuvu.
Jų darbais norime pasidžiaugti, juos matote nuotraukose.
Video apie šį projektą rasite čia.
Sėkmės dalyvaujant tolimesniuose užsiėmimuose!

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Sonata Kazokevičienė

 

Lankytojų skaitiklis