• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Popietė „Mano hobis“

Pomėgis (angl. hobby – „hobis“) – laisvalaikio užsiėmimas, mėgstamas žmogaus būdas praleisti savo laisvalaikį. Tai sportavimas,  dainavimas, šokimas, piešimas, kolekcionavimas, kulinarija, mezgimas ir daugybė kitų rūšių užsiėmimų.

Visą spalio mėnesį mes, 5b klasės mokiniai, kartu su auklėtoja J. Šliažiene labai aktyviai ruošėmės popietei „Mano hobis“. Patarimų dėl savo pomėgių pristatymo būdų prašėme ir savo tėvelių. Kadangi esame labai žingeidūs bei aktyvūs, todėl lankome daug įvairių neformaliojo ugdymo būrelių ir mokykloje, ir mieste. Mums buvo labai sunku išsirinkti vieną savo pomėgį, kurį turėjome pristatyti klasės draugams ir auklėtojai.

Labai atsakingai pasiruošę ir susikaupę spalio 23 dieną, penktadienį, suorganizavome šaunią popietę. Norėdami sudominti klasės draugus įvairia menine ir sportine veikla, renginį vedėme ne tik savo klasėje, bet ir muzikos kabinete bei sporto salėje. Jo metu sužinojome, kad mūsų laisvalaikio užsiėmimai labai įvairūs. Agnei, Brigitai, Jonui, Eligijui labiausiai patinka piešti. Milda ne tik puikiai piešia, bet ir lipdo iš molio labai gražias žuvytes, dėžutes ir varpelius. Deimantė mėgsta kepti – popietės dalyvius ji pavaišino pačios keptais keksiukais. Kamilė ir Kornelija – šaunių dainininkių duetas, jau dalyvavęs įvairiuose konkursuose ir užėmęs prizines vietas. Ieva ne tik visiems įdomiai papasakojo apie smuiką, jo sandarą, gamybą, bet ir juo puikiai pagrojo. Ema pirmiausia pristatė visus savo apdovanojimus, laimėtus šokant sportinius šokius, o vėliau pašoko „Čia čia čia“. Matui labiausiai patinka žaisti šachmatais ir šaškėmis, tad jis paaiškino šių žaidimų taisykles bei siūlė klasės draugams būtinai juos pažaisti. Veronika domisi rūbų dizainu, tad klasės draugams pademonstravo pačios sukurtą avangardinį drabužį. Muzikos kabinete galėjome pasiklausyti, kaip puikiai groja Dominyka ir Romena. Mokyklos sporto salėje apie dziudo papasakojo ir keletą imtynių veiksmų pademonstravo Salvinas, o apie karatė (Japonijos kovos meno) stilių Shotokan ypač vaizdžiai papasakojo Domantas. Mantas, Elvinas, Ignė supažindino mus su trumpa krepšinio istorija ir parodė mėgstamiausius šio žaidimo veiksmus. Kasparas, lankantis lengvosios atletikos treniruotes, kalbėjo apie tai, koks svarbus šiame sporte yra startas, ir pademonstravo kelis starto būdus.

Popietė truko net tris valandas, bet jos mums neprailgo. Buvo labai įdomu sužinoti kuo daugiau apie klasės draugų pomėgius. Galime sakyti, kad šis renginys paskatino mus būti draugiškesnius, drąsesnius ir nebijoti kalbėti viešai. O ateityje tikimės išbandyti dar daugiau įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų.

5b klasės mokiniai

 

Lankytojų skaitiklis