• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Edukacinė išvyka į Žemaitijos turizmo informacinį centrą

Kovo 18 d. Lieplaukės skyriaus pradinukai ir priešmokyklinės mišrios grupės auklėtiniai svečiavosi Žemaitijos turizmo informaciniame centre.

Vaikai daugiau sužinojo apie projektą „Ant septynių kalvų – septynios meno kalbos“. Pagrindinis projekto ciklas truks septynis mėnesius, programą sudarys septynios veiklos sritys.Balandis skirtas literatūrai ir atidarymo renginiams, gegužė — šokiui, birželis — folklorui, liepa — sportui, rugpjūtis — muzikai, rugsėjis — teatrui, spalis — vizualiesiems menams, gruodis - —baigiamųjų renginių mėnuo. Taip pat buvo pristatytas detalesnis renginių sąrašas, kuriuose mokinukai ir darželinukai buvo pakviesti dalyvauti. Po projekto pristatymo mokiniai žiūrėjo video pristatymą „Telšiai - Lietuvos kultūros sostinė 2016 m.“

Išklausę ir aptarę įgytas teorines informacines žinias, mokiniai ir darželinukai dalyvavo praktiniame edukaciniame užsiėmime „Kiškų margumynai“, kuriame pasigamino velykinius darbelius savo velykinei šventei namuose.

Po užsiėmimų visi dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti senamiesčio ir jame esančių pagrindinių meno objektų. Išvykos pabaigoje apžiūrėjome Masčio ežero pakrantę, kur informacinio centro darbuotoja Aistė išmokė Įvairių velykinių žaidimų ir dainų.

Mokytojos A. Gumuliauskienė ir S. Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis