• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Naujųjų metų siekiai

Visame pasaulyje yra populiaru metų pradžioje pasižadėti užsiimti nauja veikla, pasiekti tam tikrą tikslą ar atsikratyti neigiamų įpročių. Gyvenime tobulėjimas yra labai svarbus. Jei mes nesikeičiame, mes netobulėjame. Jei mes netobulėjame, iš tikrųjų ir negyvename.

Atsisveikindami su senaisiais metais ir sutikdami naujuosius, visi susigalvoja įvairiausių pažadų. Tokiais pasižadėjimais pirmąją 2016-ųjų metų pamoką pradėjo anglų kalbos mokytojos Linos Trepkevičienės 5b, 5c, 6b ir 8a klasių mokiniai. Aptarę populiariausius pasaulyje žmonių pasižadėjimus, vaikai išskyrė tai, kas yra svarbiausia jiems patiems. Iš savo užrašytų pažadų mokiniai sukūrė plakatą, anglų kalba diskutavo, kokiais būdais efektyviausiai galima pasiekti užsibrėžtų tikslų. Daugiausiai mokiniai pasižada geriau mokytis, daugiau laiko skirti savo šeimos nariams ir draugams. Visiems linkime, kad ir jūsų naujamečiai siekiai būtų lengvai įgyvendinami!

Anglų kalbos vyr. mokytoja Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis